Łapał nocą za klamki samochodów na parkingu w Zielonej Górze. Złodziejowi udało się uciec

O zdarzeniu  zaalarmował nas czytelnik. Nocą z wtorku na środę, 30 sierpnia, mężczyzna łapał za klamki samochodów na parkingu pod blokiem w Zielonej Górze. Świadek próbował go dogonić, ale złodziejowi udało się uciec.

Nasz czytelnik nocą wrócił z pracy. Zaparkował samochód pod blokiem na ulicy Owocowej. – Nagle usłyszałem coś niepokojącego. Po chwili zobaczyłem jak mężczyzna chodzi do samochodu do samochodu i chwyta za klamki – pisze nasz czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

To był złodziej. Sprawdzał czy któryś z zaparkowanych pod blokiem samochodów był otwarty. Na widok naszego czytelnik złodziej rzucił się do ucieczki. Zaczął biec al. Konstytucji 3 Maja w kierunku Focusa. Nasz czytelnik ruszył w pogoń. – Niestety złodziejowi udało się uciec – pisze nasz czytelnik.

Łapał nocą za klamki samochodów w Zielonej Górze

Uwaga. Zwracajcie uwagę na to czy samochód został zamknięty. Nie warto również zostawiać w samochodach cennych przedmiotów.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl