Samochody.pl - poscigi.pl

Luksusowe bmw warte ponad 200 tys. zł stało porzucone w lesie

Bmw warte ponad 200 tys. zł stało porzucone w lesie.

Policjanci z gubińskiego komisariatu znaleźli bmw X5 o wartości ponad 200 tys. zł, którego kradzież zgłoszono na terenie Niemiec. Samochód stał w lesie w rejonie miejscowości Sękowice. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

W poniedziałek, 25 kwietnia, policjanci z gubińskiego komisariatu jadąc drogą krajową numer 32 w kierunku przejścia granicznego Gubinek, zauważyli w lesie samochód, który postanowili skontrolować.

Gdy podjechali bliżej, okazało się że bmw X5 stoi bez tablic rejestracyjnych, nie ma w nim żadnych osób, a drzwi do auta są otwarte. Podejrzewając, że samochód może pochodzić z kradzieży, niezwłocznie o znalezisku poinformowali dyżurnego jednostki, a także sprawdzili je w policyjnych systemach informatycznych.

Ich przypuszczenia okazały się słuszne. – Samochód został skradziony z terenu Niemiec. Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki, którzy wykonali oględziny pojazdu i zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady – mówi podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

Pojazd wart ponad 200 tys. zł został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a następnie po czynnościach wróci do właściciela.

Eko pol - Poscigi.pl