Toyota Zielona Góra

McDonald’s w Świebodzinie otwarty. Restauracja zatrudnia 70 osób

McDonald’s w Świebodzinie otwarty.

W środę, 30 listopada franczyzobiorca Rafał Grzesiuk otworzył restaurację McDonald’s w Świebodzinie. Nowy lokal znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 43, na wjeździe do miasta od strony północnej.

Lokal w Świebodzinie jest 16. restauracją McDonald’s w województwie lubuskim, a 512. w Polsce. Zarządzać nim będzie franczyzobiorca Rafał Grzesiuk, który prowadzi łącznie 5 restauracji – dwie w Poznaniu oraz po jednej w miejscowości Chociszewo i Rogoziniec, a od teraz także w Świebodzinie. Z okazji otwarcia lokalu, licencjobiorca w ramach wsparcia lokalnej społeczności, przekaże darowiznę dla I Liceum Ogólnokształcącego w im. H. Sienkiewicza w Świebodzinie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Bardzo się cieszę, że w szczególnie ważnym dla mnie regionie otwieram kolejną restaurację McDonald’s. To ogromny zaszczyt, że mogę rozwijać swój biznes właśnie tutaj, wpierając lokalną gospodarkę i mieszkańców. Lokal w Świebodzinie zatrudnia 70 osób, które znajdą u nas nie tylko wspaniałą atmosferę, ale także możliwości rozwoju – mówi franczyzobiorca McDonald’s Rafał Grzesiuk.

McDonald’s w Świebodzinie otwarty

Nowa restauracja McDonald’s w Świebodzinie otwarta jest codziennie od 7:00 do 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście lokalu mogą skorzystać także ze strefy McCafé.

Restaurację zaprojektowano w stylu Human Comfort, który charakteryzuje się wygodą oraz nowoczesną kolorystyką – wnętrze lokalu utrzymane jest w kolorach szarości i turkusu z czerwonymi akcentami.  Na zewnątrz lokalu znajduje się ogródek. Do dyspozycji gości są także stojaki dla rowerów i parking z 35 miejscami dla samochodów osobowych.

Restauracja w Świebodzinie jest przystosowana do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 70 pracowników, w tym 15 menadżerów.

okazji otwarcia lokalu, licencjobiorca w ramach wsparcia lokalnej społeczności, przekaże darowiznę dla I Liceum Ogólnokształcącego w im. H. Sienkiewicza w Świebodzinie.

Toyota Zielona Góra