Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Morsuj z nowosolskimi policjantami i pomóż dzieciom ze szpitala onkologicznego

Nowosolscy policjanci zapraszają wszystkich ochotników na morsowanie, którego celem jest pomoc dzieciom przebywającym w szpitalu onkologicznym we Wrocławiu. Morsowanie połączone jest ze zbiórką zabawek i artykułów szkolnych dla najmłodszych pacjentów „Przylądka Nadziei”.

– Nowosolscy policjanci od zawsze chętnie włączają się w różne działania, mające na celu niesienie pomocy drugiemu człowiekowi – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska. Udowodnili to nie raz, nie tylko organizując liczne akcje charytatywne, ale także włączając się w różnego rodzaju zbiórki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Stróże prawa są szczególnie wrażliwi, gdy pomoc ta dotyczy dzieci. Nie zastanawiali się ani chwili i przyłączyli się do akcji, której organizatorką jest wolontariuszka Ewelina Wawrzyńczyk.

Mundurowi zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce pod nazwą „Pomaganie przez Morsowanie”, która odbędzie się w niedziele, 27 listopada, o godzinie 14.00 na „Gliniankach” w Kożuchowie.

– Każdy, kto ma ochotę morsować, może wziąć ze sobą jakieś zabawki lub artykuły szkolne, które w grudniu zostaną przekazane dla dzieci przebywających w szpitalu onkologicznym we Wrocławiu. Żeby nie narażać chorych dzieci na niepotrzebne bakterie, rzeczy te muszą być nowe – mówi mł. asp. Sęczkowska.

Po szczytnym morsowaniu odbędzie się wspólne ognisko ze słodkim poczęstunkiem. Policjanci wraz z organizatorami zapraszają wszystkich ochotników do przyłączenia się do zabawy!

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl