Motocykliści mają wielkie serca. Przyjechali i zaśpiewali ,,Sto lat” ciężko choremu Romusiowi (FILM, ZDJĘCIA)

Mimo fatalnej pogody, motocykliści przyjechali do Drożkowa koło Żar, żeby zaśpiewać „Sto lat” z okazji 10-tych urodzin Romusiowi chorującemu na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Motocykliści z klubu Moto Zielona Góra zobaczyli zbiórkę dla ciężko chorego Romusia z Drożkowa. Odezwali się do Adriana Bagińskiego, jednego z administratorów zbiórki na Facebooku „Pomóżmy Romusiowi w walce z ostrą białaczką – zbiórka charytatywna” https://pomagam.pl/r8b3nke4. W organizacji motorowej imprezy pomogli Paweł Lipiec i Piotr Gołaszewski. Motocykliści zaproponowali, że przyjadą i zaśpiewają Romusiowi „Sto lat” w jego urodziny. i Tak się stało.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Odpowiedź innych klubów była ogromna. Do Drożkowa, mimo fatalnej pogody, przyjechali motocykliści Moto Zielona Góra, Boxer Lubsko, Orzeł Żary, kluby z Wolsztyna, Szprotawy oraz Nowego Miasteczka. Przyjechało wielu niezrzeszonych motocyklistów. – Wszyscy motocykliście zjawili się mimo deszczu żeby powiedzieć – Romuś jesteśmy z Tobą – cieszy się A. Bagiński. Kluby motocyklowe przywiozły też prezenty dla młodego wojownika. Tego dnia żaden z klubów nie był ani lepszy ani gorszy. – Nikt nie miał ładniejszego bądź brzydszego motocykla. Takie pojęcia kompletnie nie istniały. W tym dniu wszyscy byli jedną wielką motocyklową rodziną, dla Romka – mówi A. Bagiński.