Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Motocyklista zderzył się z toyotą w Droszkowie pod Zieloną Górą. Miał szczęście, ale stanie przed sądem

Zderzenie motocyklisty z toyotą w Droszkowie pod Zieloną Górą.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 2 października, na drodze w Droszkowie pod Zieloną Górą. Kierujący motocyklem zderzył się z toyotą i stanie za to przed sądem. Ma za to szczęście, bo nic mu się nie stało.

O zderzeniu motocyklisty z toyotą powiadomili nas kierowcy Lubuskie Taxi. Do zdarzenia doszło w Droszkowie pod Zieloną Górą. Motocyklista zderzy się z toyotą i wypadł z drogi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechała zaalarmowana zielonogórska policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Motocyklista zderzył się z toyotą w Droszkowie pod Zieloną Górą

Sprawcą jest motocyklista. Po pierwsze jechał motocyklem bez uprawnień. Po drugie wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej. Po trzecie wyprzedzał na skrzyżowaniu.

Motocyklista stanie przed sądem. – Policjanci zdecydowali się wystawić wniosek o ukaranie motocyklisty przez sąd – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl