Na boisku wylądował policyjny śmigłowiec. To poszukiwania zaginionego mężczyzny (ZDJĘCIA, FILM CZYTELNIKA)

W niedzielę, 10 listopada, na boisku w Nowej Soli wylądował policyjny śmigłowiec. Już wiemy, że z powietrza pomoże w poszukiwaniach zaginionego Artura Świdwy.

Śmigłowiec wylądował około południa. O lądowaniu śmigłowca poinformował nas Czytelnik Rafał z Nowej Soli. – To policyjny śmigłowiec, który weźmie udział w poszukiwaniach zaginionego Artura Świdwy z Niedoradza – mówi dla poscigi.pl mł. asp. Renata Dąbrowicz–Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny prowadzone są od piątku, 8 listopada. 47-letni Artur Świdwa o godz. 6.30 wsiadł do samochodu pod domem w Niedoradzu koło Nowej Soli. Pojechał do pracy w Zielonej Górze. Nie dojechał jednak do swojego miejsca pracy Mężczyzna spod domu wyjechał srebrnym volkswagenem tiguanem o numerach rejestracyjnych FZ 4913C. Od rana nikt nie widział zaginionego mężczyzny. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt  z nowosolską policją pod nr tel. 68 476 31 11 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Polecane  Bezczelny oszust metodą „na wnuczka” wyłudził od nowosolanki gotówkę i biżuterię

O pomoc prosi również rodzina zaginionego mężczyzny. – Bardzo proszę osoby posiadające wideorejestratory i podróżujące wczoraj na trasie Nowa Sól – Zielona Góra – Nowa Sól w godzinach 6.20-9.00 o sprawdzenie nagrań w celu możliwości ewentualnego znalezienia na nim srebrnego volkswagen tiguana o numerach rejestracyjnych FZ4913C. W razie natknięcia się na jakiś ślad proszę o kontakt – apeluje Joanna  Świdwa, córka zaginionego mężczyzny.

Langner odszkodowania