Na Zielonym Targu w Ochli znajdziemy oryginalne przysmaki prosto z Włoch (ZDJĘCIA)

Na Zielonym Targu znajdziemy oryginalne przysmaki prosto z Włoch

Na Zielonym Targu w Ochli szczególnie zainteresowało nas stoisko z oryginalnymi włoskimi produktami. Zajdziemy tam między innymi doskonałej jakości oliwę, oliwki, mąkę, makarony, suszone pomidory oraz wiele innych smaków.  

Kto raz był we Włoszech, ten na pewno zakochał się w tym kraju. – My zakochaliśmy się tak bardzo, że cyklicznie do Włoch wracamy i kochamy włoska kuchnię – mówią nam właściciele sklepwloski.com.  Z miłości do Włoch postanowili otworzyć sklep internetowy z prawdziwymi włoskimi smakami. – W naszej ofercie znajdują się najlepsze jakościowo, certyfikowane, oryginalne włoskie produkty. Każdy produkt testujemy osobiście, dlatego mamy pewność, że jest smaczny.
Oferujemy tylko to, co nasze kubki smakowe uznają za warte skosztowania – podkreślają właściciele sklepwloski.com.

Sklepwloski.com.pl to miejsce, gdzie odkryjecie Włochy w całej ich pyszności. Znajdziemy tam BIO oliwę z sycylijskiego gaju, fantastyczne BIO oliwki od najsłynniejszego dostawcy oliwek we Włoszech. Jego produkty królują na amerykańskich i arabskich stołach. Producent jako jeden z nielicznych ma zgodę na sprzedaż oliwek na rynek amerykański i do szejkatów arabskich na ich królewskie stoły.

Znajdziemy tam również niezwykle atrakcyjne oliwy smakowe: truflowe, cytrynową, peperoncino i oczywiście octy balsamiczne. W sklepie znajdziemy najsmaczniejsze włoskie kawy w Toskanii (kawa Loscuro) i tylko dla sklepwloski kawa wypalana na drzewie. Pyszna!

W ofercie sklepu znajduje się kultowa włoska mąka Frumenta produkowaną od 1886 ., która nadaje się nie tylko na pizzę. Każda Włoszka zna i docenia potencjał tej mąki.

Nie ma kuchni włoskiej oczywiście bez pasty, czyli makaronu. W sklepwloski.com znajdziemy kilkanaście rodzajów, zarówno te klasyczne (penne, spaghetti czy farfale), jaki i smakowe z truflami, cytryną, winem czy cieszące się ogromną popularnością z mątwą. Jak i makaron to i dodatek do niego czyli pesto. Klasyczne Genovese – bazyliowe, z suszonymi pomidorami, migdałami, truflami i niezastąpionymi karczochami. Pychota.

Królem włoskiej kuchni jest pomidor, dlatego w sklepwloski.com znajdziemy go w różnych postaciach: suszony, w oliwie, w oliwie z ziołami, z czosnkiem, passaty, pulpy, krojone w kostkę.

Nie brakuj ekstra przypraw, takich jak oregano, bazylia, włoski czarny pieprz, peperoncino czy mix włoskich przypraw.

W sezonie oferujemy sklepwloski.com zaproponuje owoce cytrusowe (pomarańcze, cytryny, bergamotki), figi i najwspanialszej najpyszniejsze na świecie figi suszone. Są też bakłażany oraz  najsłodsza czerwona cebula na świecie.

Wszystkie produkty zanim trafią do klienta są sprawdzane przez właścicieli sklepwloski.com. Przyrządzają z nich potrawy. Proszą również zaprzyjaźnione zielonogórskie restauracje (również tez z gwiazdkami) o to, żeby sprawdziły przydatność i jakość produktów. Dopiero po uzyskaniu rekomendacji zostają one wprowadzone do sprzedaży.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta