Samochody.pl - poscigi.pl

Naćpany 41-latek wpadł jadąc kradzionym bmw X6 (FILM)

Naćpany 41-latek wpadł jadąc kradzionym bmw X6

Policjanci wschowskiej drogówki odzyskali bmw X6, które kilka godzin wcześniej zostało skradzione na terenie Niemiec. Zatrzymany 41-letni obcokrajowiec był naćpany. W skradzionym pojeździe policjanci odnaleźli tablice rejestracyjne pochodzące od innych aut. 41-latek został zatrzymany i w najbliższym czasie usłyszy zarzuty.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 24 marca. Patrol wschowskiej drogówki zainteresował się bmw X6 na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Kierowca luksusowego auta wykonał manewr wyprzedzania jadącej przed nim ciężarówki na przejściu dla pieszych w Dębowej Łęce, na obowiązującej 50-tce.

Po chwili policjanci zatrzymali kierowcę. Jak się okazało w trakcie sprawdzeń w policyjnych bazach wyszło na jaw, że pojazd został kilka godzin wcześniej zarejestrowany jako skradziony na terenie Niemiec.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W bagażniku policjanci znaleźli komplety tablic pochodzące od innych aut. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Warte blisko 250 tys. zł auto przetransportowane zostało na parking strzeżony. 41-letni kierowca kradzionego bmw był naćpany amfetaminą, metamfetaminą i opium.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni to już drugie luksusowe bmw X6 odzyskane przez policjantów ruchu drogowego wschowskiej policji.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl