Napadli na Niemkę i ukradli jej samochód. Zostali zatrzymani przed policję podczas ucieczki

Zatrzymani, to mieszkańcy powiatu żarskiego w wieku 30 i 32 lata, wobec których sąd na wniosek prokuratora zastosował trzymiesięczny areszt

Przed sądem staną 30-latek i 32-latek, sprawcy rozboju na obywatelce Niemiec. Ich zatrzymanie było możliwe dzięki dobrej współpracy policjantów z Polski i Niemiec.

Do rozboju na terenie Niemiec doszło w grudniu ub.r. Informacja o zdarzeniu i osobach mogących jechać skradzionym fiatem pand przekazana została patrolom będącym w służbie. Policjanci w rejonie byłego przejścia granicznego w Gubinku zauważyli samochód.

Kierowca zaczął uciekać policji w kierunku powiatu żarskiego. Nie udało mu się jednak zgubić policjantów. Został zatrzymany przez patrol dzielnicowych, który ruszył za nim w pościg.

Zatrzymani, to mieszkańcy powiatu żarskiego w wieku 30. i 32. lat, wobec których sąd na wniosek prokuratora zastosował trzymiesięczny areszt. Usłyszeli wtedy zarzut rozboju na obywatelce Niemiec. Ponadto kierowca dodatkowo odpowie za ucieczkę policji i złamanie sądowych zakazów prowadzenia.

Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia. Wkrótce ruszy proces.

Toyota Zielona Góra
Fotowoltaika