Samochody.pl - poscigi.pl

Narkotyki trzymał w lodówce i łazience, aż 200 porcji (FILM)

W poniedziałek, 7 stycznia, kryminalni przeszukali jedno z mieszkań na terenie Sulęcina. Znaleźli marihuanę i amfetamina, z której można by było uzyskać 200 porcji. Narkotyki były ukryte w lodówce i łazience. 32–latek usłyszał już zarzuty.

W poniedziałek, na podstawie posiadanej wiedzy operacyjnej, policjanci kryminalni weszli do jednego z mieszkań w Sulęcinie. Funkcjonariusze znaleźli tam woreczek z substancją koloru białego, która znajdowała się w lodówce oraz zawiniątko z suszem roślinnym, które było ukryte w łazience.

Mężczyzna przebywający w mieszkaniu przyznał, że oba pakunki są jego własnością. – Osoba podejrzana została zatrzymana i przewieziona do sulęcińskiej jednostki. Nie był to pierwszy raz, kiedy 32–latek złamał prawo – mówi sierż. Klaudia Richter, rzeczniczka żagańskiej policji. Był on już notowany m.in. za kradzież z włamaniem, posiadanie narkotyków oraz przemyt substancji psychotropowych.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z zabezpieczonej amfetaminy można by było zrobić 200 porcji narkotyku. 32-latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl