Toyota Zielona Góra

Nowa zastępca komendanta sulechowskiej policji

Pełniąca obowiązki zastępcy komendanta komisariatu w Sulechowie kom. Monika Nowakowska

Pełniącą obowiązki zastępcy komendanta komisariatu w Sulechowie została kom.  Monika Nowakowska. Policjantka pochodzi z Sulechowa i doskonale zna specyfikę podległego jednostce terenu.

Kom. Monika Nowakowska pełni obowiązki zastępcy komendanta sulechowskiej policji od 1 kwietnia. To doświadczona policjantka pionu dochodzeniowo-śledczego, która swoje prawnicze wykształcenie dodatkowo uzupełnia obecnie na studiach podyplomowych w warszawskiej Szkole Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Inspektor Ochrony Danych i Oficer Bezpieczeństwa Informacji na Wydziale Ekonomii.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kom. Nowakowska pochodzi z Sulechowa. Wstąpiła do policji w listopadzie 2010 r. Pierwsze lata pełniła służbę w ogniwach patrolowo-interwencyjnych zielonogórskiej komendy i komisariatu w Sulechowie. Później była dzielnicową, a następnie zaczęła swoją policyjną karierę jako funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego.

W 2018 r. została wykładowcą w Szkole Policji w Pile, skąd w 2021 r. przeszła do służby w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Od 1 kwietnia w swoim rodzinnym Sulechowie pełni obowiązki zastępcy komendanta komisariatu.

Wolny poświęca na czytanie książek. Wypoczywa jeżdżąc na rowerze. Bardzo lubi górskie wycieczki i wędruje w góry kiedy tylko pozwoli jej na to czas.

Toyota Zielona Góra