Toyota Zielona Góra

Nowosolska policjantka w drodze do domu odnalazła samochód skradziony w Zielonej Górze

Nowosolska policja w drodze do domu odnalazła samochód ukradziony w Zielonej Górze

Policjantka nowosolskiej drogówki w drodze do domu odnalazła fiata doblo, który został skradziony na terenie Zielonej Góry.

W poniedziałek, 3 stycznia, policjantka nowosolskiej drogówki, wracając ze służby zauważyła fiata, którego tablice rejestracyjne przykuły uwagę funkcjonariuszki. Skojarzyła, że oficer dyżurny informował patrol o kradzieży takiego pojazdu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjantka zadzwoniła do komendęy aby poinformować, że najprawdopodobniej znalazła kradziony samochód. W pobliżu zauważyła patrol policji, któremu wskazała miejsce zaparkowania fiata. Czujność policjantki nie zawiodła, okazało się, że doblo został skradziony tego samego dnia z terenu Zielonej Góry.

– Zabezpieczony samochód poddano oględzinom z udziałem technika kryminalistyki – mówi Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Odzyskane przez policjantów auto już jest w rękach prawowitego właściciela. Policjanci prowadzą działania, zmierzające do zatrzymania sprawcy przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Eko pol - Poscigi.pl