Samochody.pl - poscigi.pl

Osobówką zmiótł rowerzystę ze skrzyżowania w Gubinie. Wszystko się nagrało

Kierowca samochodu osobowego przed sądem odpowie za spowodowanie wypadku.

Kierowca samochodu osobowego kompletnie zapomniał o ostrożności wjeżdżając na skrzyżowanie w Gubinie. Po chwili staranował prawidłowo jadącego rowerzystę. Rany mężczyzna został zabrany do szpitala. Kierowca wkrótce stanie przed sądem odpowiadając za spowodowanie wypadku.  

Wszystko wydarzyło się w piątek, 17 listopada, na skrzyżowaniu w Gubinie. Kierujący samochodem jechał ulicą Słowackiego. Na skrzyżowaniu z ulicą Dąbrowskiego pojawił się rowerzysta. Niestety kierowca osobówki zapomniał o ostrożności oraz przepisach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na środku skrzyżowania z impetem potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę. Staranowany rowerzysta upadł daleko od samochodu.

Gubin. Potrącenie rowerzysty

Na miejsce zdarzenia dojechały karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. – Ranny rowerzysta został karetką przewieziony do szpitala – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Kierowca samochodu osobowego przed sadem odpowie za spowodowanie wypadku.

Wystarczyła chwila nieuwagi kierowcy i doszło do nieszczęścia. – Bezpieczeństwo na drodze zależy od nas. Przestrzegajmy przepisów oraz zachowania ostrożności podczas jazdy – mówi kom. Kulka.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl