Samochody.pl - poscigi.pl

Oto mistrz Polski policjantów w kicboxingu

Nadkom. Tomasz Bagrowski wywalczył najcenniejszy, złoty medal podczas rozgrywanych w miejscowości Chotowa Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Policjant z 19-letnim stażem okazał się bezkonkurencyjny w formule pointfighting do 84 kg.

W dniach 27–29 września w miejscowości Chotowa odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W składzie reprezentacji policji, która zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej znalazł się lubuski policjant nadkomisarz Tomasz Bagrowski.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Funkcjonariusz, który służbę pełni już 19 lat był bezkonkurencyjny w formule pointfighting do 84 kg i tym samym zdobył złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski. Nadkom. Tomasz Bagrowski jako zawodnik przez wiele lat brał udział w turniejach sztuk walki, a jego zaangażowanie podczas treningu przekładało się na liczne tytuły. Wielokrotnie zostawał Mistrzem Polski w Taekwon-do i Kickboxingu. W tych dyscyplinach posiada także czarny pas. Jest instruktorem Kickboxingu, boksu i samoobrony.

Tomasz swoją pasją do sportów walki od 13 lat zaraża dzieci i młodzież. Po pracy na co dzień jest trenerem w Klubie Sportowym Bulldog Gorzów oraz prowadzi treningi w Szkole Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim ucząc osoby w każdym wieku dyscypliny kickboxingu. Jako trener wychował kilkunastu Mistrzów Polski w sztukach walki.