Pięć razy okradli sklep w centrum miasta. Wynieśli perfumy warte 11 tys. zł (ZDJĘCIA)

Policjanci kryminalni z I komisariatu w Gorzowie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ze sklepu w Sulęcinie ukradli perfum warte 11 tys. zł. Sklep okradali kilka razy. Czując się bezkarnie byli zaskoczeni, kiedy zatrzymali ich funkcjonariusze. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Pod koniec września br. w jednym ze sklepów w Sulęcinie doszło do kradzieży drogich perfum. Kradzieże powtórzyły się jeszcze kilka razy. Łączną wartość skradzionych perfum to  11 tys. zł. Poszukiwaniem złodziei zabrali się kryminalni z I komisariatu w Gorzowie. Szybko  wytypowali podejrzanych. Ustalili dane trzech mieszkańców powiatu gorzowskiego.

Polecane  Plama ropy miała 10 km długości. Usuwali ją strażacy zawodowi i OSP

Dwóch z nich, 36 i 32-latka zatrzymali pod koniec października. 34-latek został zatrzymany we wtorek, 5 listopada. – Czując się bezkarnie mężczyźni byli zaskoczeni działaniem funkcjonariuszy – mówi sierż. szt. Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji. Kryminalni ustalili, że najmłodszy z szajki aż pięć razy okradł sklep. 34-latek ma na sowim koncie cztery kradzieże, a 36-latek jedną. Wszyscy w przeszłości byli już karani za podobne przestępstwa. Szajka usłyszała zarzuty, do których w całości się przyznali. Grozi im teraz kara do 5 lat więzienia.

Langner odszkodowania