Toyota Zielona Góra

Pijana nastolatka wezwała policję, w mieszkaniu ich wyzywała, a na koniec zaproponowała łapówkę

19-latka za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozić je kara do 8 lat więzienia.

Pijana 19-letnia mieszkanka Legnicy wezwała policję, po czym nie chciała wpuścić funkcjonariuszy do mieszkania. Zaczęła wyzywać policjantów. Po zatrzymaniu chciała dać mundurowym 10 tysięcy złotych łapówki

W niedzielę, 22 stycznia, po godzinie 4:00 legniccy policjanci zostali wezwani na interwencję domową do jednego z mieszkań w mieście. Po przyjeździe funkcjonariuszy na miejsce, znajdująca się w mieszkaniu młoda kobieta nie chciała wpuścić policjantów do domu. Wyzywał ich. W końcu otworzyła drzwi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po wejściu funkcjonariuszy do mieszkania, kobieta w dalszym ciągu wyzywała policjantów. W związku z tym została zatrzymana. Agresywna, pijana i pobudzona 19-latka sama wezwała policję. Wydmuchała ponad dwa promile alkoholu.

Pijana nastolatka wezwała policję

Nie był to koniec niemądrych pomysłów zatrzymanej. W trakcie doprowadzenia do komendy, 19-latka stwierdziła, że podejmie próbę uwolnienia się. W związku zaproponowała policjantom wręczenie im 10 tysięcy złotych łapówki. W zamiana chciała zostać wypuszczona. Zatrzymana nastolatka tym samym popełniła kolejne przestępstwo.

Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz obietnicy wręczenia łapówki. 19-latka za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 8 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra