Toyota Zielona Góra

Pijany 31-latek rozbił alfa romeo o ogrodzenie. Zdemolował samochód. Próbował uciekać policji (ZDJĘCIA)

Obywatel Gruzji był pijany. Wydmuchał ponad 1,5 promila alkoholu

Nowosolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który po pijanemu alfą romeo uderzył w ogrodzenie. Na widok policjantów zaczął uciekać. Nie udało mu się. 31-latek wydmuchał ponad 1,5 promila alkoholu.

Dyżurny nowosolskiej policji dostał informację o w gminie Kolsko. Zgłaszający powiedział, że kierujący alfa romeo uderzył w ogrodzenie posesji. Zaznaczył, że mężczyzna jest pijany. Patrol policji natychmiast pojechał na miejsce zdarzenia.

Policjanci dojeżdżając zauważyli mężczyzna, który na ich widok zaczął uciekać. – Policjanci szybko wybiegli z radiowozu i udali się w pościg za uciekinierem – mówi mł. asp. justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Po chwili został zatrzymany.

Obywatel Gruzji był pijany. Wydmuchał ponad 1,5  promila alkoholu. Policjanci zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny auta. Mężczyzna został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do wytrzeźwienia. Samochód odholowano na koszt właściciela.

Gruzin stanie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzeni nawet na 15 lat i grzywa nie niższa niż 5 tys. zł.

Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl