Toyota Zielona Góra

Pijany 44-latek volkswagenem potrącił pięć osób

Pijany volkswagenem potrącił pięć osób.

Pijany 44-latek w miejscowości Mokre volkswagenem potrącił pięć osób. Wydmuchał prawie dwa promile alkoholu. Troje 22-latków trafiło do szpitala. 44-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Do groźnego zdarzenia doszło na drodze powiatowej w miejscowości Mokre (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem. zjechał na lewe pobocze, uderzył w zaparkowany samochód i w dwa znaki drogowy. Następnie wjechał w grupę pięciu osób, która stała na znajdującym się za chodnikiem pasie zieleni.  Volkswagen po potrąceniu pięciu osób uderzył w ogrodzenie posesji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pijany volkswagenem potrącił pięć osób

Z pięcioosobowej grupy, w którą wjechał siedzący za kierownicą volkswagena 44-latek, trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że kobieta i dwaj mężczyźni w wieku 22 lat nie odnieśli obrażeń wymagających dalszej hospitalizacji i mogli wrócić do domu.

44-latek z Zamościa, który kierował volkswagenem był pijany. Wydmuchał dwa promile. Pijany był także 38-letni pasażer volkswagena. Obaj zostali doprowadzeni do komendy i osadzeni w policyjnym areszcie.

Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca i pojazdów, przesłuchali świadków. Prowadzone przez śledczych postępowanie pozwoli na ustalenie szczegółów zdarzenia. 44-latek wkrótce usłyszy zarzuty i ze swojego postępowania wytłumaczy się w sądzie.

Toyota Zielona Góra