Pijany Ukrainiec wypadł z drogi koło Niedoradza. Podczas jazdy pił piwo (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Pijany Ukrainiec wypadł z drogi koło Niedoradza.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 21 października, nocą na „starej trójce” koło Niedoradza. Pijany Ukrainiec zjechał do rowy. Zatrzymał go nasz czytelnik.

Wszystko wydarzyło się po godz. 23.00. – Powiadomiłem policje o ty, że między Zieloną Górą a Niedoradzem w rowie leży auto – pisze nasz czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Za kierownicą audi siedział Ukrainiec. W aucie była otwarta butelka piwa, które podczas jazdy pił 27-latek. – Początkowo Ukrainiec był agresywny – pisze nasz czytelnik.

Pijany Ukrainiec wjechał audi do rowu pod Niedoradzem

Na miejsce dojechała zielonogórska policja, ale zdarzenie przejęła policja z Nowej Soli. Ukrainiec wydmuchał 1,2 promila alkoholu. – Został zatrzymany i przewieziony na komendę – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Powiedział, że pijany wsiadł do samochodu. Podczas jazdy stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu.  Na szczęście nie zderzył się z innym samochodem. Mogłoby wtedy dojść do nieszczęścia.

27-latek stanie za to przed sądem. Ukraińcowi grozi mu kara do dwóch lat więzienia, zakaz prowadzenia nawet na 15 lat oraz grzywna do 30 tys. zł.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Eko pol - Poscigi.pl