Toyota Zielona Góra

Pilne! Zaginęła 16-letnia Maja Nowak. Wyszła tylko do apteki

Zaginęła 16-letnia Maja Nowak.

W poniedziałek, 6 marca, około godziny 10.00, Maja Nowak wyszła z domu na ulicy Jeziornej w Torzymiu. Powiedziała, że idzie do apteki. Do chwili obecnej, nie nawiązała jednak kontaktu z rodziną..

W poniedziałek około godziny 10.00, Maja Nowak wyszła ze swojego domu na ulicy Jeziornej w Torzymiu. Bliskim powiedziała, że idzie do apteki. – Do chwili obecnej, nie nawiązała jednak kontaktu z rodziną – mówi podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Maja Nowak ma 16 lat, około 163 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma włosy czarne do ramion, oczy niebieskie, uszy przylegające. Ma blizny na nadgarstkach.

Torzym. Zaginęła 16-letnia Maja Nowak

W chwili opuszczenia domu ubrana była w pomarańczową kurtkę, czarną bluzkę z nadrukami w liście konopi, czarne leginsy oraz czarny plecak z białym napisem Adidas.

Z informacji zebranych przez sulęcińskich policjantów wynika, że zdrowie i życie Mai Nowak może być zagrożone. Został ogłoszony alarm dla sulęcińskiej komendy. Oznacza to, że do poszukiwań ruszyli nawet ci, którzy mieli wolne. – Do poszukiwań 16-latki zostały ściągnięte posiłki z kilku lubskich komend – mówi podinsp. Maludy. Są również policjanci z psami tropiącymi. To pierwsza kategoria zaginięcia, co oznacza, że poszukiwania będą prowadzone cały czas.  

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionej Mai Nowak, o kontakt z sulęcińską policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.