Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pilne! Zaginęła 16-letnia Maja Nowak. Wyszła tylko do apteki

Zaginęła 16-letnia Maja Nowak.

W poniedziałek, 6 marca, około godziny 10.00, Maja Nowak wyszła z domu na ulicy Jeziornej w Torzymiu. Powiedziała, że idzie do apteki. Do chwili obecnej, nie nawiązała jednak kontaktu z rodziną..

W poniedziałek około godziny 10.00, Maja Nowak wyszła ze swojego domu na ulicy Jeziornej w Torzymiu. Bliskim powiedziała, że idzie do apteki. – Do chwili obecnej, nie nawiązała jednak kontaktu z rodziną – mówi podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Maja Nowak ma 16 lat, około 163 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma włosy czarne do ramion, oczy niebieskie, uszy przylegające. Ma blizny na nadgarstkach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Torzym. Zaginęła 16-letnia Maja Nowak

W chwili opuszczenia domu ubrana była w pomarańczową kurtkę, czarną bluzkę z nadrukami w liście konopi, czarne leginsy oraz czarny plecak z białym napisem Adidas.

Z informacji zebranych przez sulęcińskich policjantów wynika, że zdrowie i życie Mai Nowak może być zagrożone. Został ogłoszony alarm dla sulęcińskiej komendy. Oznacza to, że do poszukiwań ruszyli nawet ci, którzy mieli wolne. – Do poszukiwań 16-latki zostały ściągnięte posiłki z kilku lubskich komend – mówi podinsp. Maludy. Są również policjanci z psami tropiącymi. To pierwsza kategoria zaginięcia, co oznacza, że poszukiwania będą prowadzone cały czas.  

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionej Mai Nowak, o kontakt z sulęcińską policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl