Policja szuka tego mężczyzny. Odebrał do mieszkanki Gorzowa ponad 100 tys. zł i zniknął

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 47 79 127 00.

Gorzowska policja szuka oszustów podających się za policję. Mężczyzna podający się za syna, który spowodował wypadek, odebrał od mieszkanki Gorzowa ponad 100 tys. zł. Na podstawie informacji od pokrzywdzonej policjanci sporządzili portret pamięciowy.

Do przestępstwa doszło, 10 sierpnia, na osiedlu Staszica. Mieszkanka Gorzowa była pewna, że jej syn doprowadził do wypadku i należy przekazać pieniądze, żeby uniknął problemów. – Niestety była to historia stworzona na potrzeby oszustwa – mówi kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Gorzów. Odebrał od kobiety 100 tys. zł

Kobieta została zmanipulowana i przekazała nieznanemu mężczyźnie ponad 100 tysięcy złotych. W tej sprawie prowadzono jest postępowanie w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym gorzowskiej komendy.

Na podstawie informacji, które policjanci uzyskali od pokrzywdzonej, został sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Mężczyzna ma mieć około 35-40 lat, wzrost ok 170 centymetrów. Jest szczupłej budowy ciała, bez zarostu, włosy krótkie, ciemny blond.

W chwili zdarzenia ubrany w szarą bluzę i niebieskie jeansy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 47 79 127 00.