Złodziejka ukradła kawę w markecie. Policja publikuje wizerunek

Ktokolwiek rozpoznaje kobietę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę: mł. asp. Rafałem Wolnym pod numerem telefonu 47 79 43 230, bądź z dyżurnym wschowskiej policji pod nr 47 79 43 211.

Wschowscy policjanci poszukują kobiety widocznej na zdjęciu z zapisu monitoringu kobietę, która 14 kwietnia, ukradła rzeczy z markety w miejscowości Jędrzychowice.

Złodziejka około godz. 18.45, wykorzystując nieuwagę personelu marketu w miejscowości Jędrzychowice, ukradła różne produkty.

Młoda złodziejka ubrana była w czarną kurtkę, niebieskie jeansy, białe trampki. Kobieta po kilku minutach pobytu w markecie zapakowała do swojej torby opakowania z kawą, po czym szybko opuściła sklep, nie płacąc za towar. Straty wyceniono na ponad 300 złotych.

Wizytę w sklepie oraz kradzież zarejestrował monitoring. Ktokolwiek rozpoznaje kobietę ze zdjęcia proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę: mł. asp. Rafałem Wolnym pod numerem telefonu 47 79 43 230, bądź z dyżurnym wschowskiej policji pod nr 47 79 43 211.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl