Policjanci musieli wyłamać drzwi. W środku był desperat

W czwartek, 24 listopada, do komendy policji w Żaganiu wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który ma myśli samobójcze. Patrol st. sierż. Barbara Sysak i st. sierż. Damian Borowski, natychmiast udali się do miejsca, skąd zgłoszono interwencję.

Od zgłaszającego ustalono, że 32-latek nie może sobie poradzić z problemami, które go spotkały. Ustalono kilka miejsc, w których może przebywać. Funkcjonariusze szybko postanowili sprawdzić każdy trop.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W jednym z mieszkań w Żaganiu ustalili, że mężczyzna jest tam i śpi w pokoju. Policjanci postanowili sprawdzić, czy wszystko z nim dobrze. Okazało się jednak, że drzwi od pokoju są zamknięte. Policjanci wyłamali drzwi do pokoju. Mężczyzna wymagał natychmiastowej pomocy, którą udzielili policjanci. 32-latek został przewieziony do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego.

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile. Czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu.

Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami m.in. z

116 123 – Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych, czynny 7 dni w tygodniu od 14:00 do 22:00
116 111 – Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
800 121212 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, czynny 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl