Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Policjanci pomagają Rafałkowi walczącemu z okropna chorobą (FILM)

W akcję włączyła się komendant nowosolskiej policji nadkom. Izabela Cul, która wraz z policjantami już planują kolejną zbiórkę dla 7-latka.

Lubuscy policjanci nie przestają pomagać. Systematycznie włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem włączyli się w zbiórkę odzieży, ze sprzedaży której pieniądze zostaną przekazane na leczenie chorego Rafałka.

Policjanci przez cały rok włączają się również we wszelkie akcje pomocowe dla chorych dzieci i osób potrzebujących. Pomoc ta nasila się, gdy pomocy potrzebują chore dzieci.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Tym razem we współpracy z wolontariuszką Eweliną Wawrzyńczyk z fundacji Niezawodni zorganizowali zbiórkę odzieży, z której otrzymane fundusze zostaną przekazane na kosztowne leczenie Rafałka Kwiatkowskiego, który zmaga się z guzem mózgu.

LINK DO ZBIÓRKI

Złośliwy nowotwór zakłócił beztroskie życie 7-letniego chłopca z Małomic. W akcję włączyła się komendant nowosolskiej policji nadkom. Izabela Cul, która wraz z policjantami już planują kolejną zbiórkę dla 7-latka.

– Mamy nadzieję, że dzięki takiej inicjatywie walka z chorobą będzie łatwiejsza i pomoże zatrzymać jej skutki. Pomóżmy Rafałkowi, by mógł realizować swoje marzenia i zagrał z rówieśnikami w piłkę – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl