Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pościg za pijanym sprawcą kolizji w Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 marca, w Zielonej Górze. Pijany kierujący Skodą uderzył w Mercedesa i uciekł. Został zatrzymany przez świadków za miastem.

Wszystko wydarzyło się w Zielonej Górze na ulicy Prostej. kierujący Skoda uderzył w zaparkowanego Mercedesa. Nie zatrzymał się tylko od razu uciekła odjeżdżając z miejsca zdarzenia. Świadkowie ruszyli w pościg i o wszystkim zaalarmowali policję.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Uciekinier Skodą odjechał w kierunku alei Wojska Polskiego. Na rondzie Piastów Śląskich skręcił w drogę DK32 w kierunku Krosna Odrzańskiego.

Zielona Góra. Pościg za pijanym kierowcą Skody

Kierowca Skody został zatrzymany przez świadków w miejscowości Orzewo. Niemal 10 km Przeprowadzone od miejsca zdarzenia. Do Orzewa dojechała zielonogórska policja. Kompletnie pijany kierowca Skody został zatrzymany. Wydmuchał 2,4 promila alkoholu. Na szczęście nie doprowadził do wypadku.

Po wytrzeźwieniu kierowca Skody zostanie przesłuchany. – Z mężczyzną będą prowadzone czynności pod kątem spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu oraz kierowania po pijanemu – mówi asp. Bartosz Zawada, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Ponadto, w związku ze zmianą przepisów kierującemu grozi również konfiskata samochodu.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl