Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Potrącenia osób pieszych na pasach to cały czas poważny problem w Zielonej Górze. Dochodzi do nich bardzo często.

Do potrącenie kobiety doszło we wtorek, 17 stycznia, na przejściu dla pieszych na ulicy Waryńskiego. Ranna piesza została zabrana do szpitala. Policja czeka na informację o obrażeniach jakich doznała.

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. Wszystko wydarzyło się około godz. 8.00. Kobieta była już na przejściu dla pieszych. Wtedy nadjechał kierujący jeepem. – Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierującego jeepem – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kobieta po potrąceniu upadła na jezdnię. Na miejsce szybko dojechała wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Dotarł również radiowóz zielonogórskiej policji.

Potrącenie kobiety w Zielonej Górze

Potrącona kobiet została zabrana do karetki. Była przytomna. Uskarżała się na ból nogi. Karetką została zabrana do szpitala. – Czekamy na informację na temat obrażeń jakich doznała potrącona piesza – mówi podinsp. Barska.

Potrącenia osób pieszych na pasach to cały czas poważny problem w Zielonej Górze. Dochodzi do nich bardzo często. W okresie jesienno-zimowym sytuacje pogarsza jeszcze bardziej fakt braku używania odblasków przez osoby piesze. Osoba ubrana na czarno lub szaro jest słabo widoczna dla kierowców.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl