Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Potrącenie mężczyzny na pasach w Zielonej Górze. Ranny leży w szpitalu, sprawcy zatrzymano prawo jazdy (ZDJĘCIA)

Na miejscu wypadku pracowali zielonogórscy policjanci. Na ich polecenie BMW zostało zabezpieczone przez pomoc drogową Maxmar.

Do potrącenia mężczyzny w Zielonej Górze doszło w czwartek, 31 sierpnia, na przejściu dla pieszych na ulicy Sulechowskiej. Ranny trafił do szpitala. Ma złamaną nogę.

Do potrącenia na pasach w Zielonej Górze doszło po godz. 16.00 na wysokości hali CRS. Na prawym pasie pieszego przepuścił kierowca audi. Kiedy mężczyzna wszedł na przejście został mocno potrącony przez kierującego BMW jadącego lewym pasem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Siła uderzenia była duża. Mężczyzna wyleciał wysoko w powietrze. Głową uderzył w przednią szybę i upadł na jezdni. But potrąconego mężczyzny leży na trawniku przy CRS za chodnikiem i drogą dla rowerów.

Potrącenie mężczyzny na pasach w Zielonej Górze

Ranny został zabrany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. – Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Potrącony mężczyzna doznał złamania nogi – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Kierujący BMW mówił, że spoglądał na nawigację i wtedy wjechał szybko na przejście dla pieszych potrącając mężczyznę. – Kierującemu BMW, sprawcy potrącenia, zostało zatrzymane prawo jazdy – mówi podinsp. Barska. Odpowie za spowodowanie wypadku.

Na miejscu wypadku pracowali zielonogórscy policjanci. Na ich polecenie BMW zostało zabezpieczone przez pomoc drogową Maxmar.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl