Potrącił busem 80-latka w Zielonej Górze. Zostawił na ławce i uciekł. Senior ma złamane biodro

– Ojciec ma złamane biodro – pisze syn 80-latka.

Do bulwersującego potrącenia w Zielonej Górze doszło w środę, 27 września. Kierujący srebrnym busem volkswagenem T4 potrącił 80-latka. Podwiózł pod dom. Zostawił zszokowanego seniora na ławce i uciekł.

Do potrącenia w Zielonej Górze doszło w środę miedzy godzinami 16.00-17.00 na ulicy Kożuchowskiej. 80-latek szedł chodnikiem na odcinku między ulicą Żytnią i stacją benzynową. Kierujący srebrnym volkswagenem T4 najprawdopodobniej skręcał z ulicy Kożuchowskiej do jakiejś firmy i wtedy potrącił 80-latka.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Potrącił busem 80-latka w Zielonej Górze i uciekł

– Kierowca wsadził mojego zszokowanego i obolałego ojca do auta, wypytał o adres zamieszkania i podwiózł pod dom – pisze syn potrąconego 80-latka. Podjechał na ulicę Rzepakowa, wysadził 80-latka z auta i zostawił na ławce. Kierowca od razu uciekł.  

Starszy mężczyzna został sam na ławce. – Ojciec ma złamane biodro. Szukamy kierowcy srebrnego volkswagena T4 widocznego na zdjęciu – pisze syn 80-latka.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl