Potrącił mężczyznę i uciekł. Ciało znaleziono w rowie. Sprawca poszukiwany

Zamojscy policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia mężczyzny, do którego doszło nocą z soboty na niedzielę, 10 lutego, na drodze krajowej nr 17 w Starym Zamościu. Sprawca potrącenia uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Ciało. leżące w przydrożnym rowie. zauważyli kierowcy w niedzielę przed godziną 7.00. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. Przyjechał prokurator i biegły z zakresu badań wypadków drogowych.

36-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość został potrącony. Do wypadku doszło ok. godz. 0.30 nocą z soboty na niedzielę. Sprawca jechał samochodem osobowym, najprawdopodobniej daewoo matiz. Po potrąceniu nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Zamościa, pozostawiając potrąconego bez pomocy i szans na przeżycie.

Polecane  Śmiertelny wypadek. Mazda dachując uderzyła w schody sklepu. Zginął 17-latek

Policjanci apelują do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, samochodu uczestniczącego w wypadku lub jego kierowcy. Wszelkie informacje można przekazać: osobiście w dowolnej jednostce policji, dzwoniąc pod numer telefonu 112.