Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Potrącił poszukiwanego 18-latka który ukradł mu telefon

Wczoraj kierowca Chevroleta potrącił 18-latka, który ukradł mu wcześniej telefon. Mężczyzna, goniąc sprawcę, najechał mu na nogę. Jak się okazało, poszkodowany w wypadku był osobą poszukiwaną i pomimo urazu uciekł do domu. Na szczęście szybko dotarli do niego policjanci. Mężczyzna trafił do szpitala, skąd niedługo zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło wczoraj rano na ulicy Towarowej w Lublinie (woj. Lubelskie). Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 28-letni kierowca Chevroleta goniąc sprawcę kradzieży telefonu, najechał mu na nogę. 18-latek pomimo obrażeń uciekł z miejsca z darzenia do pobliskiego domu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Interweniujący na miejscu mundurowi szybko rozpytali świadków i ustalili poszkodowanego wypadkiem. Mieszkańcowi Lublina została udzielona pomoc medyczna. Konieczne było przewiezienie go do szpitala. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna był osobą poszukiwaną.

Czynności w tej sprawie wykonują lubelscy policjanci. Zarówno od kierowcy jak i poszkodowanego wypadkiem, pobrana została krew do badań. 18-latek niebawem trafi do zakładu karnego.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl