Toyota Zielona Góra

Poważny wypadek koło Świebodzina. Zderzenie BMW i audi. Ranne trzy osoby. Wylądował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

Poważny wypadek koło Świebodzina. Zderzenie BMW i audi.

Do wypadku doszło w piątek, 3 lutego, na drodze Ołobok-Łąkie. Kierujący BMW uderzył w audi. Na miejscu są służby ratunkowe. Wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Kierujący BMW jechał droga na odcinku Ołobok-Łąkie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na luku drogi wpadł w poślizg. Kierujący BMW stracił panowanie nad samochodem. BMW zjechało na przeciwległy pas ruchu i tam uderzyło w audi.  

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wypadek pod Świebodzinem

Na miejsce wypadku zostały wezwane służby ratunkowe. Dojechały wozy strażaków ze Świebodzina oraz OSP Skąpe, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja ze Świebodzina. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

W BMW jechały cztery osoby. – Ranne zostały trzy z nich, w tym kierowca – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik świebodzińskiej policji. W audi był tylko kierowca. – Wstępnie nie wymaga pomocy medycznej – mówi asp. Ruciński.

Czytaj teżWiatr przewrócił ciężarówkę na wiadukcie nad S3 pod Świebodzinem (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. – Trwa ustalanie dokładnych przyczyn oraz okoliczności w jakich doszło do wypadku – mówi asp. Ruciński.