Poważny wypadek. Motorowerzysta zderzył się z audi. Ranni 16-latka i 20-latek (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do wypadku doszło w czwartek, 6 sierpnia, na drodze koło Dzietrzychowic pod Żaganiem. 20-letni motorowerzysta zderzył się z audi. Ranny kierujący motorowerem i 16-letnia pasażerka zostali zabrani do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń żagańskiej policji wynika, że kierujący motorowerem skręcając w lewo zajechał drogę wyprzedzającemu go kierującemu audi. Wtedy doszło do zderzenia. Na miejsce wypadku szybko dotarły służby ratunkowe oraz żagańska policja. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ranny został 20-latek kierujący motorowerem. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala w Żaganiu. 16-letnia pasażerka motoroweru  śmigłowcem została przewieziona do szpitala w Zielonej Górze. – Nie mamy jeszcze dokładnych informacji na temat obrażeń, jakich doznali – mówi podkom. Aleksandra Jaszczuk. Na miejscu zdarzenia pracują żagańscy policjanci.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl