Toyota Zielona Góra

Poważny wypadek na starej „trójce”. Kierująca skodą wjechała pod busa. Tam już były wypadki śmiertelne (FILM CZYTELNIKA)

Poważny wypadek na starej „trójce” koło Nowego Miasteczka.

Do wypadku doszło w środę, 4 stycznia, w rejonie Nowego Miasteczka. Zderzyły się skoda i bus. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracuje nowosolska policja.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich numer 333 i 283, Kożuchów -Bytom Odrzański oraz Nowa Sól-Nowe Miasteczko. – Kierująca skodą nie zatrzymała się na znaku stop – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

41-latka skoda wjechała proso pod prawidłowo jadącego kierowcę mercedesa busa. 46-latek nie miał żadnych szans uniknięcia zderzenia. Po zderzaniu w dodatku bus wypadł z drogi i przewrócił się. Z drogi wypadła też skoda.

Na miejsce dotarły wozy strażaków, karetki pogotowia ratunkowego oraz nowosolska policja. Kierująca skoda i kierowca mercedesa karetkami zostali zabrani do szpitala. – Czekamy na informację o tym jakich obrażeń doznały osoby uczestniczące w zdarzeniu – mówi mł. asp. Sęczkowska.

Na miejscu wypadku pracują nowosolscy policjanci. To skrzyżowanie, na którym dochodziło już do wypadków śmiertelnych.

Toyota Zielona Góra