Samochody.pl - poscigi.pl

Poważny wypadek pod Nową Solą. Czołowe zderzenie BMW i skody. Nieprzytomna kobieta zabrana do szpitala (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Poważny wypadek pod Nową Solą. Czołowe zderzenie BMW i skody.

Do poważnego wypadku doszło w środę, 3 stycznia, na drodze w Lubieszowie pod Nową Solą. BMW czołowo uderzyło w skodę. Nieprzytomna kierująca skoda została karetką pogotowia ratunkowego przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku pracują nowosolscy policjanci.

O wypadku powiadomili nas czytelnicy oraz kierowcy Lubuskie Taxi. Kierujący BMW, mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego, jechał drogą w Lubieszowie w kierunku Nowej Soli. Z naprzeciwka jechała skoda. Nagle bmw zjechało na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo uderzyło w skodę. – 20-letni kierujący BMW najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wypadek pod Nową Solą

Po zderzaniu bmw wypadło z drogi. Na poboczu zatrzymała się również skoda. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe. – Nieprzytomna 27-letnie kierująca skodą została karetka pogotowia ratunkowego zabrana do szpitala – mówi mł. asp. Sęczkowska.

Na miejscu wypadku pracują nowosolscy policjanci.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl