Poważny wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. (ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA)

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 lipca, około godziny 19. Na ulicy Wyszyńskiego zderzyły się dwa samochody. Auta są bardzo mocno rozbite.

Na miejscu zdarzenia znajdują się dwa wozy straży pożarnej oraz karetka pogotowia ratunkowego. Siła zderzenia pojazdów była bardzo duża. Oba pojazdy zostały mocno zniszczone.

Droga w kierunku ronda Jana Pawła II jest zablokowana. Na trasie do amfiteatru tworzą się ogromne korki z powodu dzisiejszej imprezy odbywającej się w amfiteatrze.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierujący seatem próbował skręcić w ulicę Wiśniową. Podczas wykonywania manewru skrętu wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy hondy. Wtedy doszło do bardzo silnego zderzenia. Kierowca hondy uskarżał się na ból pleców i został przetransportowany karetką do szpitala.

Nie wiadomo jeszcze czy zdarzenie zostanie uznane za kolizję drogową czy wypadek. Policjanci czekają na informację ze szpitala o stanie zdrowia kierowcy hondy. Droga w kierunku ronda Jana Pawła II jest zablokowana.

Rozbite samochody zostały zabrane z miejsca zderzenia późną nocą. Zdjęcia do portalu poscigi.pl przysłał nasz Czytelnik Kamil.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl