Poważny wypadek. Zderzenie czterech samochodów. Są ranni (ZDJĘCIA)

fot. Jarosław Baryła

Do wypadku doszło w piątek, 15 maja, na ul. Kasprzaka w Gorzowie. Zderzyły się cztery samochody, ranne zostały dwie osoby.

Kierujący audi A7 zjeżdżał z trasy S3. Wymusił pierwszeństwo na kierującej citroenem jadącej ul. Kasprzaka w kierunku Bolemina i uderzył w bok samochodu. – Wytrącona uderzeniem kierująca citroenem zjechała na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo zderzyła się z peugeotem oraz jadącym za nim volkswagenem – mówi dla poscigi.pl nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Na miejsce wypadku szybko dojechały służby ratunkowe. Dotarła również gorzowska policja. Ranne zostały dwie osoby. To kierowca peugeota oraz kierująca citroenem. Oboje zostali karetkami przewiezieni do szpitala. W miejscu zdarzenia pracują policjanci. Są tam poważne utrudnienia w ruchu.

Policja przypomina o ostrożności. – Powoli ruch wraca do normy w związku ze stopniowym zmniejszaniem restrykcji spowodowanych koronawirusem. W dodatku jest ładna pogoda i doskonałe warunki do jazdy, co niestety może usypiać czujności kierowców. Noga z gazu, pamiętajmy o ostrożności – mówi nadkom. Maludy.