Przejechał volvo po dziecku w Zielonej Górze i uciekł. Kierowca jest poszukiwany, pasażerka zatrzymana

Do wypadku doszło w piątek, 7 czerwca, na ulicy Pod Topolami. Kierujący volvo przejechał po 3-letnim dziecku i uciekł. Pasażerka volvo została zatrzymana. Kierowcy szuka policja, a zatrzymanie to kwestia czasu.

Jak ustalił portal poscigi.pl, do zdarzenia doszło na ulicy Pod Topolami. Kierujący ciemnym volvo potracił dziecko. – Dosłownie przejechał po nim – mówią świadkowie portalowi poscigi.pl. Kierowca ciemnego volvo uciekł z miejsca zdarzenia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak mówili świadkowie po potrąceniu miał zamienić się miejscami z dziewczyną. Nie udzielił dziecku pomoc, nie wezwał karetki.

Przejechał po dziecku w Zielonej Górze

Na miejsce dojechała karetka pogotowia ratunkowego oraz policja. – Potrącone dziecko trafiło do szpitala. Na szczęście nie odniosło poważnych obrażeń – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Policja zabezpieczyła nagranie zdarzenia oraz ma numery rejestracyjnego ciemnego volvo. Zatrzymana została pasażerka volvo. – To 22-latka – mówi podinsp. Stanisławska. Kierowca cały czas jest poszukiwany. – Jego zatrzymanie kierowcy to kwestia czasu – mówi podinsp. Stanisławska.