Rozróba na weselu w Sulechowie. Pijany skakał po samochodach

Pijany 21-latek uszkodził sześć samochodów gości na weselu w Sulechowie

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, 23 sierpnia, pod jednym z domów weselnych w Sulechowie. Pijany mężczyzna skakał po samochodach, kopał karoserie i niszczył je ostrym narzędziem. Wcześniej szalał volkswagenem po parkingu.

Do zdarzenia doszło nocą. Po parkingu domu weselnego zaczął volkswagenem szaleć pijany mężczyzna. – Kręcił bączki, ostro zakręcał, aż zatrzymali go goście weselni – mówi nam świadek wydarzeń. To nie koniec. Agresywny 21-latek zaczął niszczyć zaparkowane samochody weselników. Skakał po autach, kopał karoserie i rysował samochody ostrym narzędziem. Na miejsce szybko dotarli zaalarmowani sulechowscy policjanci kryminalni. 21-latek został zatrzymany.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyzna był pijany. Wydmuchał 1,5 promila alkoholu. – Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna kierował samochodem łamiąc orzeczony sądowy zakaz prowadzania – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. 21-latek uszkodził sześć samochodów. Wstępna wartość uszkodzeń to co najmniej kilka tys. zł. Mężczyźnie pobrana została również krew do badań. – W rozmowie z policjantami przyznał, że wcześniej zażywał narkotyki – mówi podinsp. Stanisławska. 21-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.