Skatowali kierowcę pałkami, bo ochlapał ich błotem

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 31 lat, którzy pałkami brutalnie pobili 38-latka. Bardzo ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala. Powodem napaści na mężczyznę był fakt, że wcześniej błotem ochlapał pieszych podczas jazdy samochodem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 27 stycznia, po południu w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.  38-latek został pobity przez dwóch napastników. Mężczyźni skatowali go pałkami. Po zdarzeniu ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala. Lekarze jego stan określili jako zagrażający życiu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po  otrzymaniu zgłoszenia sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni. Na podstawie m.in. zeznań świadków ustalili, że sprawcami są dwaj mieszkańcy tej samej miejscowości w wieku 21 i 31 lat.

Ustalenia śledczych wskazują, że powodem pobicia miał być fakt, że pokrzywdzony kilka minut wcześniej jadąc samochodem ochlapał błotem jednego z przyszłych napastników, który szedł ze swoją koleżanką.

Po tym fakcie mężczyzna wraz ze swoim kolegą pojechał pod dom pokrzywdzonego, gdzie doszło do pobicia. Napastnikom nie przeszkadzało to, że brutalnie bili 38-latka na oczach innych osób.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali napastników. Mężni napastnicy trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty.

Toyota Zielona Góra