Śmiertelny wypadek. Zginęła jedna osoba. Jak doszło do czołowego zderzenia samochodów?

Międzyrzeccy policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 137 między miejscowościami Międzyrzecz – Pieski. Zderzyły się tam czołowo ople i peugeot. Zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne.

W czwartek, 20 stycznia, około godziny 13:00 policjanci z Międzyrzecza zostali poinformowani o wypadku na drodze na odcinku Międzyrzecz – Pieski. Na miejsce zdarzenia dojechał patrol policjantów drogówki oraz inne patrole.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Opel zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo zderzył się z peugeotem.

Na miejscu zginęła pasażerka peugeota. Trzy osoby zostały ranne. Na miejscu wypadku pracował prokurator oraz policjanci ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Funkcjonariusze wykonali szereg czynności procesowych, których jest wnikliwe okoliczności i przyczyn tragicznego zdarzenia drogowego.

Toyota Zielona Góra