Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Straszny wypadek. Kierowca audi potrącił rowerzystkę i odjechał. Kobieta walczy o życie w zielonogórskim szpitalu

Kierowca audi potrącił rowerzystkę i odjechał. Kobieta w stanie krytycznym.

Do wypadku doszło w czwartek, 24 listopada nocą na drodze na odcinku Sława-Przybyszów. Kierujący audi potrącił rowerzystkę i odjechał. Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpital w Zielonej Górze. Kierowca został zatrzymany.

Do wypadku doszło około godz. 22.00. Kierujący audi jechał drogą Sława-Przybyszów. Tam potrącił kobietę jadąca rowerem. Mężczyzna odjechał jednak z miejsca wypadku nie udzielając pomocy potrąconej kobiecie.

Na miejsce wypadku dojechały wozy strażaków ze Wschowy oraz OSP Sława. Dotarła również policja i karetka pogotowia ratunkowego. Kobieta w stanie krytyczny została przewieziona do szpitala w Zielonej Górze. Tam walczy o życie.

Sława. Kierowca audi potrącił rowerzystkę i odjechał

Wschowscy policjanci dotarli do kierowcy audi. – Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę – mówi nadkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie.

Jak ustaliliśmy rowerzystka była kompletnie pijana. Miała prawie trzy promile alkoholu. Kierujący audi tłumaczy się przekonaniem, że potrącił zwierzę. To dlatego odjechał z miejsca wypadku.

Policja wyjaśnia okoliczności w jakich doszło do wypadku.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl