Strażacy OSP Jarogniewice odnaleźli zaginioną 55-latkę. Jest nieprzytomna

Poszukiwana kobieta została odnaleziona w poniedziałek, 27 kwietnia, po godz. 19.00 w rejonie byłego poligonu. Odnaleźli ją strażacy OPS Jarogniewice. Nieprzytomna 55-latka została przewieziona do szpitala.  

W poniedziałek, 27 kwietnia, policjanci oddziałów prewencji przeczesywali lasy i pola niedaleko byłego poligonu wojskowego. Mundurowych wspomagały także psy tropiące, wyszkolone specjalnie do odnajdywania osób zaginionych. Poza policjantami do akcji włączyli się żołnierze wojsk obrony terytorialnej, którzy na quadach przeszukują tereny zielone. Na miejsce dojechała również doświadczona jednostka OSP Jarogniewice.

Jak ustalił portal poscigi.pl, zaginiona kobieta została około godz. 19.15 odnaleziona właśnie przez druhów OSP Jarogniewice. Znaleźli 55-latke na osiedlu Europejskim w rejonie ulicy Brukselskiej. To teren byłego poligonu. 55-latka została odnaleziona nieprzytomna. Zajęła się nią ekipa karetki pogotowia ratunkowego. Kobieta została przewieziona do szpitala w Gorzowie. – Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób od samego początku typowali teren było poligonu jako miejsce poszukiwań. Nie mylili się – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

To kolejna doskonała robota OSP Jarogniewice. Druhowie w ubiegłym roku podczas poszukiwań przyczynili się również do odnalezienia dwóch kobiet, które w Zielonej Górze wysadziły mieszkanie w wieżowcu przy ul. Wyszyńskiego. Teraz skutecznie pomogli w poszukiwaniach zaginionej kobiety.