Świadek śmiertelnego wypadku pilnie poszukiwany przez policję. Chodzi o śmierć motorowerzysty

Poszukiwany świadek wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło 1 października 2022 roku na drodze wojewódzkiej numer 138, w pobliżu miejscowości Jaromirowice, gmina Gubin

Policjanci kryminalnego z komisariatu w Gubinie poszukują świadka wypadku, do którego doszło w sobotę, 1 października, br. Na drodze koło miejscowości Jaromirowice pod Gubinem. Bus zderzył się z motorowerzystą. Niestety motorowerzysta zginął na miejscu wypadku.

Świadek wypadku jechał drogą w pobliżu miejscowości Jaromirowice, samochodem osobowym nieustalonej marki. Według opisów innych świadków typu VAN.

Świadek zatrzymał się na miejscu wypadku i z telefonu komórkowego kobiety, innego świadka zdarzenia, telefonicznie powiadomił o wypadku drogowym ze skutkiem śmiertelnym Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie.  

Mężczyzna zgłaszający fakt zdarzenia drogowego proszony jest o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu  47 79 45 427 lub Kierownikiem Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Gubinie: 47 79 45 430, 519 534 204.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl