Świąteczna niespodzianka w World of Tanks. Zobaczcie, kto zostanie dowódcą czołgu

Już w czwartek, 9 grudnia, będzie można zdobyć niesamowitego świątecznego dowódcę czołgu w World of Tanks

Już w czwartek, 9 grudnia, będzie można zdobyć niesamowitego świątecznego dowódcę czołgu w World of Tanks. Będzie nim sam Arnold Schwarzenegger.

Word of Tanks to gra, która skupia już miliony graczy. Potyczki czołgami mają rzeszę fanów, którzy codziennie zasiadają za sterami potężnych wojennych maszyn. To dla nich została przygotowana świąteczna mega niespodzianka.

Początek świąt czołgisty zaczyna się w garażu. Tam będzie czekał pierwszy prezent, potężny nowy amerykański czołg premium T3 Convertible poziomu III.

Wraz z zacną maszyną codziennie dostaniemy jedną misję, a w całości będzie ich 32. Uwaga! Po ukończeniu 27 z misji naszym dowódcą w czołgu zostanie sam Arnold Schwarzenegger.

Będzie oryginalnie. Wszystkie dialogi sam nagrywał aktor. Co jeszcze ubarwi grę? Wiele z tego, co powie Arnold, to jego najbardziej legendarne filmowe cytaty.

Wirtualny Schwarzenegger zostanie dodatkowo wyposażony w trzy umiejętności: szósty zmysł, naprawy oraz braterstwo broni. Stanie się dzięki temu potężnym dowódcą.

Pamiętajmy, wykonanie misji będzie jedyną drogą do zdobycia dowódcy Arnolda Schwarzeneggera.

To nie koniec świątecznych niespodzianek. Za każde wykonane zadanie gracze zdobędą świąteczne pudełka i znaczki. W pudełkach znajdziemy odłamki, z których wykonamy świąteczne dekoracje czołgów w specjalnym dekoratorze. Niektóre z dekoracji będą nawiązywać do kariery Arnolda Schwarzeneggera.

Żeby było jeszcze bardziej świątecznie , to za pomocą znaczków będzie można wysyłać pudełka przyjaciołom w grze. Wymiana prezentów przyniesie za to nagrody specjalne.

No, to do czołgu, bo świąteczna zabawa potrwa do 10 stycznia 2022.

Toyota Zielona Góra