Szczyt chamstwa. Ktoś złamał klucz w zamku do przyczepy z kebabem w Zielonej Górze i wlał mocny klej (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Nieznana osoba złamał klucz w zamku do budki z kebabem w Zielonej Górze. W dodatku wandal wpuścił do zamku mocny klej. Właściciel budki dostawali się do środka ponad trzy godziny i musieli rozwiercić zamek. Teraz proszą pomoc i szukają świadków zdarzenia.  

Przyczepa z kebabem stoi na ul. Apartamentowej 1 w Łężycy. Nocą z poniedziałku na wtorek, 18 stycznia, nieznana osoba celowo włożył do zamka przyczepy z kebabem klucz i złamała go. To nie koniec. – Żeby utrudnić nam wejście do środa wandal złośliwie wlała do zamka bardzo mocy klej – mówi nam właścicielka przyczepy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Żeby dostać się do środka konieczne był rozwiercenie zamka. Zajęło to ponad trzy godziny. W tym czasie nie można było oczywiście pracować. To są również koszty. Trzeba zamontować nowy zamek.

Właścicielka przyczepy z kebabem prosi o pomoc. – Może ktoś coś widział, może zauważył wandala – mówi nasza czytelniczka. Przyda się każda informacja, która spowoduje, że osoba odpowiedzialna za zniszczenie zamka poniesie konsekwencje prawne.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl