Toyota Zielona Góra

Szokujące sceny w pierwszej klasie SP w Zielonej Górze. Uczeń atakuje uczniów i nauczycieli. Szarpie się z nimi, rzuca krzesłami (LIST CZYTELNIKA)

Dostaliśmy list od kilkoro rodziców dzieci jednej z pierwszych klas Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Kąpielowej na Jędrzychowie. Piszą o uczniu, który od początku roku szkolnego wręcz terroryzuje uczniów oraz nauczycieli. Dzieci boją się iść do szkoły.

Horror w jednej z pierwszych klas trwa do początku roku szkolnego. – Jeden z uczniów wręcz terroryzuje klasę oraz nauczycieli, szaleje również na przerwach – piszą rodzice. Pierwszoklasista rzuca plecakami oraz krzesłami w uczniów i nauczycieli. – Szarpie nie tylko uczniów, ale też i nauczycieli – piszą rodzice. Takich ataków jest bardzo dużo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Rzuca krzesłami w uczniów i nauczycieli

Chłopiec również ucieczka ze szkoły. – Wtedy nauczyciele biegają i szukają go po Jędrzychowie – opisują załamani rodzice. Terror pierwszoklasisty odbija się na innych uczniach. – Część z dzieci jasno mówi, że boi się iść do szkoły – alarmują rodzice. Niektórzy już myślą o przeniesieniu swoich dzieci do innych szkół w mieście.

Dzieci boją się iść do szkoły

Sytuacja jest bardzo trudna. – Nauczycie przekazali dzieciom, że kiedy chłopiec wpada w szał i zaczyna rzucać krzesłami w klasie, to mają jak najszybciej opuścić salę – piszą rodzicie. W ten sposób nauczyciele próbują zaradzić ewentualnym obrażeniom podczas ataku furii.

Rodzice zaznaczają, że chcą chronić swoje dzieci, ale również trzeba pomóc chłopcu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl