Toyota Zielona Góra

Tajemnicze zaginięcie nastolatków. Policja szuka 17-letniej Patrycji i 16-letniego Arka. Co się stało?

Tajemnicze zaginięcie nastolatków. Policja szuka 17-letniej Patrycji i 16-letniego Arka. Co się stało?

Policjanci kryminalni z Wolsztyna szukają zaginionych Patrycję Bachman i Arkadiusza Kaźmierczaka. Oboje we wtorek, 9 listopada, wyszli z domów. Mieli iść do szkoły, ale zniknęli.

Wolsztyńska policja  została powiadomiona o zaginięciu dwojga nastolatków, 17-letniej Patrycji Bachman, mieszkanki Siedlca i 16-letniego Arkadiusza Kaźmierczaka, mieszkańca Obry.

Oboje we wtorek z samego rana wyszli do szkoły w Wolsztynie. Niestety zniknęli. Do chwili obecnej nie nawiązali kontaktu ze swoimi rodzinami.

Patrycja Bachman ma 170 centymetrów wzrostu, włosy ciemne do uszu, szczupła budowa ciała. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru czarnego z kapturem, czarną czapkę, buty typu trapery na wysokim koturnie koloru czarnego. Zaginiona miała ze sobą czerwony worek z nadrukiem arbuzów w kolorach różowym i zielonym.

Arkadiusz Kaźmierczak ma 178 centymetrów wzrostu, włosy ciemny blond, lekko kręcone, szczupła budowa ciała, nosi okulary w granatowej oprawce. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarno-szarego z napisem „4F”, buty typu adidas. Zaginiony miał ze sobą plecak.

Każdy, kto może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatków proszony jest o kontakt z komendą policji w Wolsztynie pod nr.  47 77 28 200 lub 47 77 28 211.

Szczególnie pomocne mogą okazać się osoby które 9 listopada były na terenie dworca PKP/PKS w Wolsztynie w godzinach 8:30 – 10:30.

Toyota Zielona Góra