Tak szaleli kierowcy na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Mają za nic bezpieczeństwo (FILM CZYTELNIKA)

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej, Dąbrówki i 1 Maja przy areszcie. Najpierw na pasy wjechał kierujący busem mając pomarańczowe  światło, a po chwili kierowca audi przejechał mając światło czerwone.

Nasz czytelnik jechał ul. Dąbrówki w kierunku ul. 1 Maja. Zatrzymał się ponieważ zapaliło się pomarańczowe światło. Przed pasami stała osoba piesza. Był też rowerzysta przed przejazdem.

Nagle na pomarańczowych światłach na przejście wjechał rozpędzony bus wiozący jakieś urządzenie. To nie koniec.

Po chwili na pasy wpadło rozpędzone audi. Jego kierowca przejechał na czerwonych światłach. Wykazał się kompletnym brakiem rozsądku i ignorowaniem bezpieczeństwa. W dodatku wjechał na pasy ze spora prędkością. – To był przykład niebezpiecznej jazdy dwóch kierujących – pisze autor nagrania.

Kierowca audi zostanie rozliczony przez policję. – Kierujący audi na przejście dla pieszych wjechał z premedytacją. W dodatku rozpędzonym samochodem. Gdyby na pasy weszła osoba piesza doszłoby do tragedii – mówi asp. sztab. Andrzej Gramatyka, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta
Fotowoltaika