Tak wyglądał napad na Żabkę. Policja szuka bandziora (FILM Z MONITORINGU)

To on napadł na Żabkę. Policja szuka bandziora. fot KMP Gorzów

Gorzowscy policjanci szukają sprawcy napadu na Żabkę w Wawrowie. Bandyta został nagrany przez kamery monitoringu. Groził nożem pracownikowi. Ukradł pieniądze, alkohol i papierosy.

Do napadu doszło w poniedziałek, 1 stycznia, przed godziną 18.00. Policjanci dostali informację, że do Żabki w Wawrowie wszedł zamaskowany mężczyzna z nożem w ręku. Nożem sterroryzował pracowników. Bandyta zabrał kilkaset złotych, dwie butelki alkoholu i kilkadziesiąt paczek papierosów. Po napadzie uciekł ze sklepu.

Na poszukiwania sprawcy ruszyły patrole oraz policjanci kryminalni. – Do działań wezwano także przewodnika z psem – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Śledczy pracowali na miejscu zdarzenia zabezpieczając jak najwięcej śladów, które mogą doprowadzić do sprawcy. Wśród materiałów dowodowych jest zapis monitoringu, na którym widać mężczyznę z maską na twarzy.

Śledczy zdecydowali, żeby udostępnić nagranie. Każda informacja może być cenna, dlatego policja prosi osoby  mające informację o sprawcy o kontakt z gorzowską komendą pod numerem telefonu 112 lub 47 79 12 511.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta